1stannualsymposium 150

Apeiron Synthesis ma zaszczyt zaprosić Państwa na pierwsze z serii Sympozjum Kataliza w Chemii. Nasze inauguracyjne wydarzenie odbędzie się 28 kwietnia 2016 w Hotelu Royal Sonesta Boston w Cambridge, MA, USA.

Procesy katalityczne odgrywają niezwykle ważną rolę w chemii, czy to w nauce, czy przemyśle chemicznym. Pomagają w obniżaniu kosztów produkcji, wzroście efektywności procesu lub najzwyczajniej umożliwiają odkrywanie nowych ścieżek syntezy. Celem spotkania jest zapewnienie płaszczyzny do rozmowy nad nowymi przełomowymi technologiami między przemysłem a nauką. Zapraszamy do wzięcia udziały w wydarzeniu w Cambridge, które jest jednym z największych światowych centrów twórczości naukowej, aby uczyć się od wybitnych innowatorów w teorii i praktyce.

Naszymi gośćmi będą czołowi naukowcy z najlepszych uczelni: Eric Jacobsen (Harvard), Jim Morken (Boston College), Jin-Quan Yu (Scripps Institute), Greg Verdine (Harvard) oraz przedstawiciele największych firm farmaceutycznych: David Conlon (Bristol-Myers Squibb), Chris Senanayake (Boehringer Ingelheim), Seb Caille (Amgen). więcej

Miło nam poinformować, że Przedsiębiorstwo Apeiron Synthesis jest członkiem Polskiej Izby Gospodarczej Zaawansowanych Technologii.