Webinar „Fundusze Europejskie na założenie i rozwój działalności gospodarczej w kontekście aktualnych i planowanych w 2021 roku naborów” - 6.05.2021

 

Webinar „Fundusze Europejskie za założenie i rozwój działalności gospodarczej w kontekście aktualnych i planowanych w 2021 roku naborów”

Udział w webinarium jest bezpłatny - decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia udziału należy dokonywać z wykorzystaniem formularza zgłoszeniowego (DOCX) stanowiącego załącznik do niniejszego Zaproszenia. Formularz należy przesłać drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 5 maja do 12:00.

W przypadku dodatkowych potrzeb organizacyjnych wynikających z niepełnosprawności, prosimy o wypełnienie punktu 2 w formularzu zgłoszeniowym. Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia tj. 6 maja 2021 r.

Program szkolenia
  • Omówienie możliwości uzyskania wsparcia na uruchomienie działalności gospodarczej w ramach Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego oraz środków krajowych
  • Omówienie możliwości uzyskania wsparcia na rozwój firmy ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego i Krajowych Programów.
  • Informacje na temat Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich (PIFE)
  • Pytania i odpowiedzi. 

--     --     --