EIT InnoEnergy w praktyce - webinarium 29.04.2021

 

EIT InnoEnergy w praktyce

1460x616

Webinarium 29.04.2021 - godz. 10.00 - 12.30
online

EIT InnoEnergy/Europejski Instytut Innowacji Technologii  (EIT) oraz Biuro NCBR w Brukseli - Business & Science Poland (BSP)  mają przyjemność zaprosić na spotkanie informacyjne online, które odbędzie się w czwartek 29 kwietnia 2021 r.

Celem spotkania będzie zaprezentowanie polskim przedsiębiorcom najbardziej obiecujących i wyselekcjonowanych dla polskiego rynku rozwiązań technologicznych, których realizacja mogłaby wesprzeć starania Polski na rzecz budowania gospodarki neutralnej klimatycznie. Biorąc pod uwagę możliwości finansowania tego typu projektów (w ramach krajowych i europejskich instrumentów wsparcia) spotkanie będzie także doskonałą okazją do nawiązania współpracy i partnerstwa zmierzającego do wspólnego ubiegania się o środki wspierające ich realizację. Przebudowa gospodarki wynikająca z odejścia od paliw kopalnych to olbrzymia szansa dla polskich przedsiębiorstw, możliwość rozwoju nowych produktów i technologii, a w skali kraju możliwość budowy nowego przemysłu opartego na zasadach European Green Deal - budowa „Przemysłu Przyszłości”.

Podczas spotkania zaprezentowane będą również firmy, które posiadają  innowacyjne rozwiązania technologiczne w obszarze europejskiego Nowego Zielonego Ładu z portfela projektów wspieranych przez Europejski Instytut Innowacji i Technologii.

Kiedy ? 29 kwietnia 2021 r. w godz. 10:00 - 12:30

Po webinarium odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi.

Pytania można przesyłać  z wyprzedzeniem, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Formularz rejestracyjny (aktywny do 28.04.2021)

Spotkanie  odbędzie się w języku polskim.

--     --     --