Webinarium: Fundusze Europejskie na założenie i rozwój działalności gospodarczej – w kontekście aktualnych i zaplanowanych w 2021 roku naborów

 

Fundusze Europejskie na założenie i rozwój działalności gospodarczej
– w kontekście aktualnych i zaplanowanych w 2021 roku naborów

Online
29.03.2021 godz. 11.00 - 12.30

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Warszawie serdecznie zaprasza na bezpłatne webinarium pt.: „Fundusze Europejskie na założenie i rozwój działalności gospodarczej – w kontekście aktualnych i zaplanowanych w 2021 roku naborów”, które odbędzie się 29 marca 2021 r. od godziny 11:00 do 12:30 na platformie internetowej. 

Celem spotkania informacyjnego będzie przekazanie uczestnikom aktualnych informacji dotyczących możliwości pozyskania środków na założenie oraz rozszerzenie, rozwój działalności gospodarczej.

Webinarium zostanie przeprowadzone na platformie internetowej. Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia  tj. 29 marca 2021 r. Udział w webinarium jest bezpłatny - decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia udziału należy dokonywać z wykorzystaniem Formularza zgłoszeniowego. Formularz należy przesłać drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej do dnia 26 marca do godz. 14:00.