Europejska Rada ds. Innowacji organizuje pierwszy szczyt w dniach 24-25 listopada 2021 r. w Brukseli i online.

 


BAnner 1108x369 website photo2

Europejska Rada ds. Innowacji organizuje pierwszy szczyt w dniach 24-25 listopada 2021 r. w Brukseli i online.

Wydarzenie to stwarza wyjątkową okazję dla europejskich przedsiębiorstw typu start-up i innowatorów, w szczególności MŚP, badaczy, korporacji, a także potencjalnych inwestorów i inwestorów venture capital, aby nawiązać kontakty i sieci . Spotkaj się z nami w Brukseli i przeżyj wydarzenie wypełnione inspirującymi przemówieniami i sesjami plenarnymi skupionymi na różnorodności w innowacjach, europejskiej suwerenności technologicznej, europejskich start-upach i finansowaniu VC dla technologii cyfrowych, aby wymienić tylko kilka.
Mariya Gabriel , Komisarz ds. Innowacji, Badań Naukowych, Kultury, Edukacji i Młodzieży oficjalnie zainauguruje Forum EIC i ogłosi zwycięzców Nagrody EIC Women Innovators Prize oraz iCapital Award .
Będziesz miał również okazję spotkać się ze zwycięzcami
European Innovation Procurement   Awards , wziąć udział w interaktywnych sesjach prezentacji i warsztatach partycypacyjnych, podczas których dowiesz się więcej o inwestycjach na wczesnym etapie i ich wpływie, zamówieniach innowacyjnych, robotyce roju i technologii kosmicznej. Nasz bogaty program hybrydowy pozwoli Ci zapoznać się z najważniejszymi aktualizacjami polityki, poznać porady i wskazówki dotyczące patentów i praw własności intelektualnej, omówić transfer technologii, poznać nowe techniki prezentacji, dowiedzieć się więcej o Funduszu EIC i zagłębić się w wiele innych istotnych tematów dla społeczność EIC.

Jeśli chcesz dołączyć do nas w Brukseli, musisz działać szybko, ponieważ dostępnych jest niewiele miejsc. Nie przegap szansy na osobiste nawiązanie nowych kontaktów biznesowych, zarejestruj się już dziś!  Jeśli nie możesz podróżować, możesz również dołączyć do nas online. Bądź na bieżąco z naszą stroną internetową i śledź nas na Twitterze , wkrótce udostępnimy pełny program.
rejestracja