ENERVIDA - Targi Energii Odnawialnych i Efektywności Energetycznej 9 – 12 lutego 2012

 

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Lizbonie zachęca i zaprasza firmy polskie do udziału w Targach Energii Odnawialnych i Efektywności Energetycznej ENERVIDA w Viseu. Wydział udostępnia własne stoisko informacyjne celem prezentacji materiałów promocyjnych oraz prowadzenia ewentualnych rozmów z kontrahentami.

Firmy polskie zainteresowane tą formą promocji proszone są o nadsyłanie materiałów promocyjnych, które zostaną zaprezentowane na stoisku informacyjnym Wydziału. Materiały należy wysyłać na adres:

Embaixada da Polónia

Departamento de Promoção do Comércio e do Investimento

Rua António Saldanha, 48

1400-021 Lisboa

Portugal

 

Targi:

ENERVIDA - Targi Energii Odnawialnych i Efektywności Energetycznej, VISEU, w dniach 9-12 lutego 2012 r.

Profil Targów: Produkty, usługi i rozwiązania z zakresu efektywności energetycznej, energii wiatrowej, energii geotermalnej, energii wodnej, energii odnawialnych offshore, energii słonecznej i zrównoważonej mobilności

Profil wystawcy: Producenci i dystrybutorzy produktów i rozwiązań z zakresu energii odnawialnych i efektywności energetycznej, m.in. wyposażenia farm wiatrowych i parków słonecznych. Instytucje badawczo-naukowe (uniwersytety, centra badawcze) oferujące technologie innowacyjne w ramach profilu targów.

Profil wizytującego: Przedstawiciele firm, instytucji publicznych i stowarzyszeń branżowych reprezentujących szereg sektorów gospodarki portugalskiej: przemysł, handel i usługi, dystrybucja, doradztwo, rolnictwo i przemysł leśny, architektura i budownictwo, transport i logistyka, edukacja, badania i rozwój, audyt i certyfikowanie.

Więcej informacji o Targach Enervida na stronie http://www.enervida.pt/index.php/en/

Źródło: http://lisbon.trade.gov.pl/pl/kalendarium