Poniżej informacja MTP dotycząca zmiany terminów w kalendarzu Targów Poznańskich
otrzymana od  Dyrekcji Targów

 

Szanowni Państwo, Drodzy Partnerzy i Patroni, 

Ze smutkiem w imieniu Zarządu Grupy MTP oraz całego zespołu targów ITM INDUSTRY EUROPE/MODERNLOG/3D SOLUTIONS/SUBCONTRACTING informuję, że z w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną w naszym regionie i obostrzeniami, które weszły w życie 17 października, na terenie powiatu poznańskiego oraz miasta Poznania zaczął obowiązywać całkowity zakaz działalności związanej z organizacją, promocją lub zarządzaniem imprezami, takimi jak targi, wystawy, konferencje i eventy. Wprowadzenie tzw. czerwonej strefy w regionie ma na celu ochronę przed dalszym rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19. Niestety uniemożliwia równocześnie organizację targów, w tym także zaplanowanego w terminie 3-6 listopada 2020 roku bloku targów ITM Industry Europe, Modernlog, 3D Solutions oraz Subcontracting.

 W załączeniu przekazuję oficjalne stanowisko Zarządu MTP i jednocześnie bardzo Państwu dziękuję za dotychczasowe wsparcie. Jako zespół włożyliśmy mnóstwo pracy żeby przygotować szczególną edycję w tych wyjątkowych czasach. Nie udało się to niestety w zaplanowanym kształcie.  

Nie zwalniamy jednak tempa. Już 3-4 listopada zapraszamy do śledzenia pionierskiego projektu Kongresu Industry Next, który odbędzie się na żywo online. Wierzymy, że choć inaczej niż to planowaliśmy, ale spotkamy się tym razem w przestrzeni wirtualnej by posłuchać liderów sektora innowacji. W sprawach formalnych i nowych materiałów/grafik będziemy się z Państwem kontaktować indywidualnie.

Prosimy o zrozumienie sytuacji.

Najbliższa edycja targów ITM INDUSTRY EUROPE/MODERNLOG/3D SOLUTIONS/SUBCONTRACTING zaplanowana jest na 8-11 czerwca 2021.

Mamy nadzieję, że będą Państwo z nami i razem przetrwamy ten trudny dla branży czas.

 Z pozdrowieniami,

 Ewa Gosiewska
PR Manager
tel. +48 61 869 23 35, kom: +48 539 777 553
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.