xIntarg


Wynalazki, innowacyjne produkty i rozwiązania dla przemysłu, środowiska, zdrowia i medycyny oraz życia codziennego

W związku z trwającym stanem zagrożenia epidemiologicznego, XIII edycja Międzynarodowych Targów Wynalazków i Innowacji INTARG® 2020 odbędzie się w formie online. INTARG® to międzynarodowa platforma promocji innowacyjnych produktów, technologii i usług z różnych branż i dziedzin w celu transferu technologii i nawiązania współpracy pomiędzy światem nauki, przemysłu i biznesu, wspierana przez instytucje krajowe i międzynarodowe: IFIA, WIIPA, Urząd Patentowy RP, Prezydenta Miasta Katowice, Metropolię GZM, PIE, NCBiR, NOT, RGIB, IZTECH, KIG, PIE, GIPH oraz liczne agencje medialne. Międzynarodowym partnerem medialnym jest The Patent Magazine.

INTARG® 2020: w nowej formule online

Nowa formuła umożliwi wszystkim chętnym udział w międzynarodowym konkursie INTARG® Online – zgłoszenie innowacyjnych produktów, technologii i usług do oceny przez międzynarodowe jury. Główne kryteria, jakie członkowie Kapituły biorą pod uwagę przy ocenie rozwiązań to: poziom innowacyjności, zapotrzebowanie rynku na dany produkt, porównanie z odpowiednikami światowymi, poziom gotowości technicznej TRL, możliwości wdrożenia i komercjalizacji, efekty ekonomiczne i społeczne, itp. W razie potrzeby czy wątpliwości członkowie Kapituły skontaktują się z Uczestnikami Konkursu telefonicznie lub poprzez Skype’a, z prośbą o dodatkowe wyjaśnienia.

Jury przyzna następujące nagrody: Grand Prix, Nagrodę Prezesa Jury, medale platynowe – za najlepszy wynalazek w branży oraz złote, srebrne i brązowe medale. Będą także nagrody ufundowane przez patronów honorowych, partnerów oraz przez delegacje zagraniczne.

Rejestracja do udziału w INTARG®Online trwa do 30 maja 2020.
Oficjalne opublikowanie wyników Konkursu nastąpi w dniu 19 czerwca 2020 na www.intarg.haller.pl, na Facebooku organizatorów oraz patronów i partnerów targów INTARG®.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Warunkiem udziału w Konkursie jest:
• przesłanie do dnia 30 maja 2020 wypełnionej i podpisanej karty zgłoszeniowej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
• dokonanie rejestracji online udziału w Konkursie (po otrzymaniu kodu dostępu do panelu Uczestnika)

Koszt netto zgłoszenia jednego wynalazku do udziału w międzynarodowym Konkursie INTARG® 2020 dla członków Polskiej Izby Gospodarczej Zaawansowanych Technologii z uwzględnieniem rabatu wynosi 1220,00 PLN, a każdego kolejnego wynalazku 500,00 PLN + VAT 23% i obejmuje:
• rejestrację jednego rozwiązania w Konkursie (ocena przez jury)
• wpis Uczestnika Konkursu na stronę internetową INTARG® 2020 (nazwa podmiotu, strona www, opis działalności) w j. polskim i angielskim
• publikację opisu wynalazku (tytuł wynalazku, autorzy, opis, dane kontaktowe) w j. polskim i angielskim oraz plakatu online na stronie internetowej INTARG® 2020
• wpis do katalogu online (nazwa firmy, www)
• publikację wyników konkursu na stronie internetowej INTARG® 2020 i na Facebooku organizatora
• promocję Laureatów Konkursu przez organizatorów, patronów i partnerów INTARG® 2020
• przesłanie/przekazanie Laureatom Konkursu wyróżnień i dyplomów przyznanych przez jury oraz patronów i partnerów
• powiadomienie o ewentualnym nowym terminie organizacji tradycyjnej formy Targów i zaoferowanie preferencyjnych warunków udziału w nich

UWAGA: • w przypadku zgłoszenia ponad 5 innowacji/wynalazków istnieje możliwość negocjacji kosztu udziału w Konkursie.
• oferujemy również usługi dodatkowe, takie jak: wykonanie tłumaczenia pisemnego, projektu plakatu online oraz szereg usług promocyjnych. Ich specyfikacja umieszczona jest w karcie zgłoszeniowej i zapraszamy do skorzystania z naszych propozycji.
Dodatkowe informacje:  www.intarg.haller.pl oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Agnieszka Passia Tel.: +48 690 096 223
Rejestracja - sposób rejestracji i zgłoszenie udziału

Zapraszamy do udziału!