730 px x 235 px 100 1
 

3 - 6 listopada 2020 - Międzynarodowe Targi Poznańskie

ITM INDUSTRY EUROPE to największe i najbardziej znaczące targi przemysłowe w tej części Europy, prezentujące światowe trendy zgodne z ideą Przemysłu 4.0. W tym roku odbędą się 3-6 listopada 2020 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Wydarzenie tworzą nie tylko bogate ekspozycje wystawiennicze, ale także liczne konferencje, debaty i szkolenia. Czterodniowy program ITM INDUSTRY EUROPE co roku budowany jest na wiedzy doświadczonych ekspertów oraz wspierany przez kluczowe organizacje, stowarzyszenia  i instytucje branży przemysłowej. ITM INDUSTRY EUROPE to kluczowe miejsce spotkań i wymiany technologicznych doświadczeń liderów sektora innowacji.

Światowej klasy wystawcy, profesjonaliści z zakresu automatyzacji produkcji, metalurgii i obróbki metali, nowoczesne maszyny i technologie, rozbudowany program wydarzeń towarzyszących i niepowtarzalna atmosfera – to wszystko sprawia, że listopadowe targi są obowiązkowym punktem w kalendarzu profesjonalistów poszukujących innowacji i zoptymalizowanych rozwiązań na miarę czwartej rewolucji przemysłowej. Ekspozycja podzielona na salony tematyczne pozwala poznać aktualne trendy z wszystkich kluczowych gałęzi przemysłu.

Polska Izba Gospodarcza Zaawansowanych Technologii objęła patronat nad wydarzeniem,

 

Ekspozycja ITM obejmuje:

  • MACH-TOOL

-Obrabiarki i Narzędzia
Technologia plastyczna obróbki blachy
- Utrzymanie ruchu
Aparatura kontrolno-pomiarowa
- Automatyka i robotyka
- CAD/CAM
- Hydraulika, pneumatyka, napędy

  • METALFORUM

- Salon Metalurgii, Hutnictwa, Odlewnictwa i Przemysłu Metalowego
- Park Tematyczny Odlewnictwo

  • SURFEX

    - Salon Technologii Obróbki Powierzchni

- Poligon Umiejętności

  • WELDING

- Salon Spawania i Cięcia

  • NAUKA DLA GOSPODARKI

 

 WWW.ITM-EUROPE.PL