LOGO INTARG 300


10. jubileuszowe Międzynarodowe Targi Wynalazków i Innowacji INTARG - Katowice, 22 - 23.06.2017.

W dniach 22 - 23 czerwca 2017 r. w Katowicach, po raz 10 odbędą się Międzynarodowe Targi Wynalazków i Innowacji INTARG, poświęcone prorynkowej promocji innowacyjnych produktów, technologii i usług. Wśród uczestników z zagranicy i Polski najnowsze osiągnięcia prezentować będą m.in. instytuty naukowo-badawcze, innowacyjne przedsiębiorstwa sektora MŚP a także instytucje otoczenia biznesu. W programie targów, poza prezentacją wynalazków i innowacji z 15 krajów świata, przewidziano organizację licznych konferencji, sesje branżowe, Konkurs INTARG i Galę wręczenia nagród INTARG 2017 oraz Galę Konkursu Innowacji 2017.

Wydarzeniu patronują m.in. Wicepremier, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego - Jarosław Gowin, Urząd Patentowy RP, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Rada Główna Instytutów Badawczych, Krajowa Izba Gospodarcza, Polska Izba Gospodarcza Zaawansowanych Technologii oraz Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.

Organizatorem Targów jest EUROBUSINESS-HALLER i FUNDACJA HALLER pro inventio, specjalizująca się w imprezach targowych w Polsce i na świecie, związanych z promowaniem innowacyjnych osiągnięć technologicznych.

Więjce informacji: www.intarg.haller.plRejestracja 

 

 

 

  -