24. Konferencja IPMA Polska - online - 4-5.11.2021

 

Leadership

 24. Konferencja IPMA Polska “Leadership” to forum wymiany doświadczeń oraz unikalna okazja do zapoznania się z najlepszymi praktykami oraz wiodącymi teoriami dotyczącymi przywództwa w naszej turbulentnej rzeczywistości zarządzania projektami. Z pewnością znajdziesz przestrzeń do dyskusji, polemik oraz inspiracji, a dodatkowe spotkania w grupach tematycznych pozwolą Ci wybrać zagadnienia, które najbardziej Cię intrygują. Nie zwlekaj – bądź liderem swojego świata VUCA! Spotykamy się w przestrzeni wirtualnej. Udział w Konferencji będzie możliwy za pośrednictwem Meeting Application. Wszystko, czego potrzebujesz, to telefon lub komputer oraz dostęp do Internetu. 

International Project Management Association Polska jest częścią międzynarodowej organizacji non-profit – International Project Management Association®, zrzeszającej, wspierającej i certyfikującej Project Managerów na całym świecie. Działamy uwzględniając lokalne uwarunkowania i potrzeby organizacji i osób zarządzających projektami.

Przekazujemy najnowsze trendy w zarządzaniu projektami, autoryzujemy trenerów i firmy szkoleniowe, prowadzimy międzynarodowy system certyfikacji project managerów oraz wspieramy organizacje wdrażające zarządzanie projektowe. Certyfikaty potwierdzające kompetencje kierownika projektu zgodne z wytycznymi IPMA® posiada obecnie łącznie ponad 300 000 osób na świecie.

Umożliwiamy networking, przedstawiamy inspirujące tematy i ciekawe studia przypadków. Nasi prelegenci to ludzie, którzy mogą poszczycić się sukcesem w budowaniu kompetentnych zespołów i dobrze prosperujących organizacji. Tworzymy okazje do spotkań z prelegentami i finalistami konkursu Polish Project Excellence Award, najlepszymi praktykami PM .
Polska Izba Gospodarcza Zaawansowanych Technologii objęła nad patronatem 24. Konferencję IPMA Polska.
Program konferencji, Bilety

--      --      --