2. Kongres Nowoczesnej Dystrybucji, 27-28.10.2020, Hotel Sheraton, Warszawa

 

 

2. Kongres Nowoczesnej Dystrybucji

1200x900 grafika 

Kongres Nowoczesnej Dystrybucji odbędzie się w formule hybrydowej w dniach 27-28 października 2020 r. w Sheraton Warsaw Grand. Jego prestiżowy charakter zapewnia potwierdzony udział prezesów kluczowych międzynarodowych sieci handlowych działających w Polsce oraz koncernów FMCG, którzy - jako prelegenci – wyznaczą strategiczne kierunki działania na najbliższe lata. Kongres to także platforma dialogu z przedstawicielami rządu i administracji państwowej, wymiany doświadczeń z liderami rynku, dyskursu z wybitnymi ekspertami oraz nawiązania trwałych relacji z partnerami biznesowymi.

Podczas wydarzenia szeroko dyskutowana będzie przyszłość sieci handlowych oraz kierunek ich rozwoju, zwłaszcza w kontekście zmian wywołanych przez pandemię oraz w świetle rozwoju nowoczesnych technologii dla retailu.

Jako prelegenci swój udział w wydarzeniu już dziś potwierdzili prezesi największych sieci handlowych w Polsce, liczni prezesi kluczowych firm produkcyjnych oraz logistycznych, przedstawiciele regulatora oraz instytucji doradczych.

Formuła hybrydowa wydarzenia pozwoli nam połączyć tradycyjne spotkanie w hotelu, gdzie zaproszona została ograniczona liczba osób dla zapewnienia bezpieczeństwa uczestników, z kongresem on-line na specjalnej platformie konferencyjnej, na której uczestnicy będą mieli możliwość śledzenia wydarzeń z głównej sceny kongresu, dostęp do strefy partnerów, możliwość zadawania pytań i komentowania bieżącej dyskusji, a także nawiązywania relacji biznesowych w bezpośrednich czatach i pokojach tematycznych z wybranymi osobami.

Więcej informacji o wydarzeniu w tym zakup biletu uprawniającego do udziału w wydarzeniu na stronie: https://dystrybucja.pl/