Urządzenie testujące do badania współczynnika tarcia SCHATZ ANALYSE

 

OFERTA SPRZEDAŻY
URZĄDZENIA TESTUJĄCEGO DO BADANIA WSPÓŁCZYNNIKA TARCIA
SCHATZ ANALYSE SYSTEM

(dane techniczne)


090415 0101 kopia

Oferowany do sprzedaży system pozwala na pomiar i certyfikację elementów złącznych (testowanie gwintów i określenie współczynnika tarcia) do max. 200 Nm przy użyciu serwo napędu o maksymalnym momencie 200 Nm i prędkości obrotowej maksymalnej 60 rpm. Dzięki zastosowanym przetwornikom momentu o zakresach 10, 50 oraz 200 Nm oraz przetwornikom siły mocującej o zakresach 15 kN/20Nm oraz 100kN/150Nm możliwe jest badanie wkrętów w granicach M3 a M12.

Moduł pomiarowy i kontrolny ANALYSE model 5413-2777/03/C

Urządzenie zgodne jest z minimalnymi wymaganiami określonymi poniżej i zapewnia akcesoria potrzebne do certyfikowania wkrętów według ISO 16047 oraz ISO 2320:

  • pomiary analogowe i przyrostowe jednostek momentu, siły, kąta, dystansu,
  • zakres pomiarowy momentu skręcającego od 10Nm do 200Nm,
  • zakres przetworników pomiaru momentu i kąta od 10Nm do 200Nm,
  • zakres przetworników siły mocującej i współczynnika tarcia 15kN do 150 kN,
  • wyposażone w oprogramowanie umożliwiające wizualizację wyników pomiarów we   współrzędnych: moment obrotowy/kąt skręcenia/czas próby,
  • wyposażone w oprogramowanie umożliwiające obliczenie całkowitego współczynnika tarcia, współczynnika tarcia na powierzchni przylegania pod łbem śruby, współczynnika tarcia na gwincie śruby,
  • integralną częścią zestawu jest sprzęt komputerowy,
  • kolumnowy system pracy (pionowy),
  • urządzenie jest wyposażone we wszystkie niezbędne akcesoria elektryczne (adapter, kabel pomiarowy, moduł startowy),
  • urządzenie jest wyposażone w niezbędne akcesoria mechaniczne (płytki pomiarowe, podstawy pomiarowe, listwy, podkładki itd.).

Urządzenie wyposażone jest także w uniwersalny mechaniczny zacisk z kluczem dynamometrycznym mocującym elementy złączne z gwintem w zakresie M3 do M12 oraz uchwyty przetworników.

Uwaga: zapytania dotyczące warunków sprzedaży uprzejmie prosimy kierować mailem pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając dane nadawcy: nazwa firmy, nazwisko i stanowisko osoby upoważnionej, adres mailowy oraz numer telefonu służbowego. W przypadku zainteresowania zakupem większej liczby kontrahentów Polska Izba Gospodarcza Zaawansowanych Technologii zastrzega sobie prawo sprzedaży w formie przetargu.

--     --     --