csm miwf logo en 50 5ed3ed9a27

 

Giełda kooperacyjna "Succesful R&I between North Rhine-Westphalia and Poland", 20 września 2016 r., Kolonia (Niemcy)

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Konsulat Generalny RP w Kolonii we współpracy z Krajowym Punktem Kontaktowym Programów Badawczych UE, oraz ZENIT GmbH zaprasza do udziału w polsko-niemieckiej giełdzie kooperacyjnej która odbędzie się 20 września 2016 r. w Kolonii w Niemczech. Wydarzenie jest dedykowane współpracy polsko-niemieckiej w zakresie projektów badawczych i innowacyjnych w ramach programu Horyzont 2020.Wydarzenie skierowane jest do instytutów naukowo-badawczych i firm z następujących branż: ICT, Energetyka i środowisko, Advanced Manufacturing oraz transport.
Udział w giełdzie jest bezpłatny. Koszty związane z podróżą i zakwaterowaniem uczestnicy pokrywają we własnym zakresie. Do dnia 7 września 2016 uczestnicy mogą wziąć udział w tzw. Call for Presentations i ubiegać się o możliwość zaprezentowania swojej idei projektu podczas sesji tematycznych.
Szczegółowy program spotkania oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie wydarzenia: http://networking2016-nrw-pl.horizon2020.zenit.de/