WPŁYW PANDEMII NA DZIAŁALNOŚĆ I REALIZACJĘ PROJEKTÓW B+R - BADANIE ANKIETOWE NCBIR

 

NCBiR rozpoczyna badanie ankietowe dotyczące wpływu pandemii koronawirusa (SARS-CoV-2) na działalność i realizację projektów B+R współfinansowanych przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Chodzi  nam o Państwa opinie i refleksje, które pozwolą na jeszcze skuteczniejsze reagowanie na potrzeby Beneficjentów i dostosowanie obecnie wprowadzonych mechanizmów do wciąż zmieniającej się rzeczywistości pandemicznej.

Zebrane ankiety staną się nieocenionym materiałem badawczym, który pozwoli lepiej zrozumieć mechanizmy zachodzące w przestrzeni krajowych innowacji. Wszystkich Państwa gorąco zachęcamy do wzięcia aktywnego udziału w badaniu. To dzięki Państwa życzliwym uwagom jesteśmy bliżej Beneficjenta.

W drugim tygodniu marca Beneficjenci NCBR otrzymają indywidualne zaproszenie do wypełnienia ankiety „Wpływ pandemii na działalność i realizację projektów B+R w ramach programów NCBR”. Realizacja badania potrwa do końca marca 2021 roku.

W przypadku wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..