Aktualności

IZTECH Patronem Honorowym Seminarium PM Edukacja 2024

Zapraszamy na Seminarium PM Edukacja organizowane przez IPMA Polska, Wydział Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Szkołę Główną Handlową w Warszawie – doroczne wydarzenie poświęcone zarządzaniu projektami, towarzyszące Konferencji IPMA Polska. Wydarzenie odbędzie się w 13 listopada 2024 r. IZTECH objął je Patronatem Honorowym.

Celem Seminarium jest prezentowanie różnych metod i form kształcenia w zakresie zarządzania projektami na etapie edukacji akademickiej, możliwość spotkania i wymiany doświadczeń w tym zakresie oraz networking. To cykliczne wydarzenie obfituje w interesujące prelekcje, panele dyskusyjne i warsztaty związane z praktycznym wykorzystaniem narzędzi project management.

Gośćmi Seminarium są przedstawiciele świata nauki i biznesu, którzy przekazują swoją wiedzę i doświadczenie studentom, młodym kierownikom projektów i inspirują ich do dalszego rozwoju w dziedzinie zarządzania projektami.

Podczas Seminarium zostaną także ogłoszone wyniki tegorocznej edycji konkursu Project Master na najlepszą pracę licencjacką, inżynierską, magisterską, doktorancką i podyplomową w dziedzinie zarządzania projektami, objętego Patronatem Honorowym IZTECH.

Wstęp bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza bezpłatna rejestracja.

Więcej informacji, program oraz rejestracja: https://pmedukacja.ipma.pl/

Kontakt

ul. Taborowa 22
02-699 Warszawa
tel. + 48 22 651 73 87
email. sekretariat@iztech.pl

Śledź nas

Ryszard Pregiel prof. nadzw. dr hab. inż, elektronik i matematyk, habilitacja w zakresie automatyki i robotyki (Politechnika Wrocławska, 1979). Odbył kilka długoterminowych staży naukowych i zawodowych za granicą m.in. w Massachusetts Institute of Technology, Wyższej Moskiewskiej Szkole Technicznej im. Baumana, Bell Telephone Laboratories (USA) i Control Data Corporation (USA). Jest autorem i współautorem podręczników akademickich, książek i licznych artykułów naukowych. Pracę naukowo-dydaktyczną rozpoczął (1961) w Politechnice Wrocławskiej. Następnie pracował w Uniwersytecie Śląskim, Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach i Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej, pełniąc szereg funkcji m.in. kierownika katedry informatyki, dziekana Wydziału Informatyki i prorektora ds. nauki.

W całym okresie swojej kariery zawodowej łączył działalność naukowo-dydaktyczną z pracą w przemyśle, m.in. pełnił funkcję dyrektora Instytutu Systemów Sterowania, naczelnego dyrektora Centrum Naukowo-Produkcyjnego Systemów Sterowania w

Katowicach, prezesa Zrzeszenia Przemysłu Automatyki i Aparatury Pomiarowej MERA w Warszawie, prezesa zarządu spółki Investel International i wiceprezesa Radomskiej Wytwórni Telekomunikacyjnej S.A. Jest autorem wielu rozwiązań konstrukcyjnych i projektów technologicznych. W latach 1985-1990 był podsekretarzem stanu w Komitecie Nauki i Postępu Technicznego odpowiedzialnym za gospodarkę Centralnym Funduszem Wspomagania Wdrożeń. Jest członkiem wielu komitetów, stowarzyszeń i redakcji naukowo-technicznych m.in. był przez dwie kadencje członkiem Komitetu Informatyki PAN, członkiem Komitetu Badań Kosmicznych PAN i prezesem Stowarzyszenia Inżynierów Telekomunikacji. Za swą działalność został odznaczony m.in. Krzyżem Oficerskim i Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, Złotym Krzyżem Zasługi, Odznaką Zasłużony dla Województwa Śląskiego oraz wyróżniony szeregiem nagród, w tym międzynarodowych, i tytułem Honorowego Złotego Inżyniera.