Szukaj

Aktualności

IZTECH Partnerem konferencji AI – Nowa Era Innowacji

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na wyjątkowe wydarzenie: Konferencję AI – Nowa Era Innowacji, organizowaną w ramach Innovation Coach, która odbędzie się 25 października 2024 roku. Wydarzenie to poświęcone jest najnowszym trendom i rozwiązaniom w dziedzinie sztucznej inteligencji oraz jej praktycznym zastosowaniom w biznesie i nauce.

Data: 25.10.2024
Miejsce: ADN Centrum Konferencyjne, ul. Grzybowska 56, Warszawa
Wydarzenie realizowane jest w trybie hybrydowym. Liczba miejsc stacjonarnych ograniczona.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Konferencja stanowi doskonałą okazję do wymiany wiedzy między ekspertami z różnych dziedzin, nawiązania wartościowych kontaktów oraz poznania najnowszych innowacji, które kształtują przyszłość technologii. Prelekcje i panele dyskusyjne, prowadzone przez czołowych specjalistów i specjalistki, pozwolą zgłębić tematykę AI i jej wpływu na rozwój przedsiębiorstw. Biorąc pod uwagę dynamiczny rozwój AI oraz rosnące znaczenie technologii w biznesie, nasza konferencja staje się kluczowym forum wymiany wiedzy i doświadczeń, które wspierają tworzenie ekosystemów sprzyjających innowacjom w przedsiębiorstwach.

Strona konferencji: https://ai2024.innovationcoach.pl/
Link do rejestracji: https://ai2024.innovationcoach.pl/rejestracja/
Serdecznie zapraszamy!
Do zobaczenia już 25 października!
Projekt Innovation Coach realizowany jest przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej w partnerstwie z Instytutem Podstawowych Problemów Techniki PAN.

Kontakt

ul. Taborowa 22
02-699 Warszawa
tel. + 48 22 651 73 87
email. sekretariat@iztech.pl

Śledź nas

Ryszard Pregiel prof. nadzw. dr hab. inż, elektronik i matematyk, habilitacja w zakresie automatyki i robotyki (Politechnika Wrocławska, 1979). Odbył kilka długoterminowych staży naukowych i zawodowych za granicą m.in. w Massachusetts Institute of Technology, Wyższej Moskiewskiej Szkole Technicznej im. Baumana, Bell Telephone Laboratories (USA) i Control Data Corporation (USA). Jest autorem i współautorem podręczników akademickich, książek i licznych artykułów naukowych. Pracę naukowo-dydaktyczną rozpoczął (1961) w Politechnice Wrocławskiej. Następnie pracował w Uniwersytecie Śląskim, Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach i Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej, pełniąc szereg funkcji m.in. kierownika katedry informatyki, dziekana Wydziału Informatyki i prorektora ds. nauki.

W całym okresie swojej kariery zawodowej łączył działalność naukowo-dydaktyczną z pracą w przemyśle, m.in. pełnił funkcję dyrektora Instytutu Systemów Sterowania, naczelnego dyrektora Centrum Naukowo-Produkcyjnego Systemów Sterowania w

Katowicach, prezesa Zrzeszenia Przemysłu Automatyki i Aparatury Pomiarowej MERA w Warszawie, prezesa zarządu spółki Investel International i wiceprezesa Radomskiej Wytwórni Telekomunikacyjnej S.A. Jest autorem wielu rozwiązań konstrukcyjnych i projektów technologicznych. W latach 1985-1990 był podsekretarzem stanu w Komitecie Nauki i Postępu Technicznego odpowiedzialnym za gospodarkę Centralnym Funduszem Wspomagania Wdrożeń. Jest członkiem wielu komitetów, stowarzyszeń i redakcji naukowo-technicznych m.in. był przez dwie kadencje członkiem Komitetu Informatyki PAN, członkiem Komitetu Badań Kosmicznych PAN i prezesem Stowarzyszenia Inżynierów Telekomunikacji. Za swą działalność został odznaczony m.in. Krzyżem Oficerskim i Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, Złotym Krzyżem Zasługi, Odznaką Zasłużony dla Województwa Śląskiego oraz wyróżniony szeregiem nagród, w tym międzynarodowych, i tytułem Honorowego Złotego Inżyniera.