Aktualności

IZTECH Patronem EOIF GigaCon Summit 2023

Zapraszamy na organizowany przez GigaCon dwudniowy kongres „EOIF GigaCon Summit 2023” poświęcony elektronicznemu obiegowi informacji w firmie. Wydarzenie odbędzie się online w dn. 26-27 lipca 2023 r. IZTECH objął je Patronatem Honorowym.

Podczas konferencji przedstawiciele wiodących firm zaprezentują swoje rozwiązania oraz zaproponują narzędzia do usprawnienia i zautomatyzowania działań związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem. Będzie to również okazja do wysłuchania wykładów merytorycznych, przygotowanych przez ekspertów, którzy podczas swoich wystąpień podzielą się wiedzą i doświadczeniem z dziedziny elektronicznego obiegu dokumentów.

Wydarzenie podsumuje wynik konkursu „Złoty bit”, na najlepsze rozwiązanie zaprezentowane na konferencji. Laureata wyłonią uczestnicy podczas głosowania online.

Tematyka wydarzenia to m. in.:

  • Dokumenty w chmurze
  • Rozwiązania mobilne
  • Workflow
  • archiwizacja dokumentów
  • Automatyzacja obsługi faktur
  • Narzędzia back-office
  • Praca grupowa
  • Automatyzacja i robotyzacja procesów
  • Digitalizacja i cyfryzacja
  • User Experience
  • Bezpieczeństwo obiegu dokumentów
  • Zarządzanie procesami biznesowymi

 

Dla kogo?

Konferencja skierowana jest do szerokiej grupy odbiorców z wielu branży, którzy na co dzień korzystają z rozwiązań umożliwiających elektroniczny obieg dokumentów oraz osób chcących te narzędzia i procesy wprowadzić lub usprawnić.

Wierzymy, że to wydarzenie, będzie dla uczestników źródłem wielu inspiracji! Zapraszamy do rejestracji.

Więcej informacji oraz bezpłatna rejestracja dostępne są na stronie konferencji:

https://www.gigacon.org/eoif-summit-2023

Kontakt

ul. Taborowa 22
02-699 Warszawa
tel. + 48 22 651 73 87
email. sekretariat@iztech.pl

Śledź nas

Ryszard Pregiel prof. nadzw. dr hab. inż, elektronik i matematyk, habilitacja w zakresie automatyki i robotyki (Politechnika Wrocławska, 1979). Odbył kilka długoterminowych staży naukowych i zawodowych za granicą m.in. w Massachusetts Institute of Technology, Wyższej Moskiewskiej Szkole Technicznej im. Baumana, Bell Telephone Laboratories (USA) i Control Data Corporation (USA). Jest autorem i współautorem podręczników akademickich, książek i licznych artykułów naukowych. Pracę naukowo-dydaktyczną rozpoczął (1961) w Politechnice Wrocławskiej. Następnie pracował w Uniwersytecie Śląskim, Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach i Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej, pełniąc szereg funkcji m.in. kierownika katedry informatyki, dziekana Wydziału Informatyki i prorektora ds. nauki.

W całym okresie swojej kariery zawodowej łączył działalność naukowo-dydaktyczną z pracą w przemyśle, m.in. pełnił funkcję dyrektora Instytutu Systemów Sterowania, naczelnego dyrektora Centrum Naukowo-Produkcyjnego Systemów Sterowania w

Katowicach, prezesa Zrzeszenia Przemysłu Automatyki i Aparatury Pomiarowej MERA w Warszawie, prezesa zarządu spółki Investel International i wiceprezesa Radomskiej Wytwórni Telekomunikacyjnej S.A. Jest autorem wielu rozwiązań konstrukcyjnych i projektów technologicznych. W latach 1985-1990 był podsekretarzem stanu w Komitecie Nauki i Postępu Technicznego odpowiedzialnym za gospodarkę Centralnym Funduszem Wspomagania Wdrożeń. Jest członkiem wielu komitetów, stowarzyszeń i redakcji naukowo-technicznych m.in. był przez dwie kadencje członkiem Komitetu Informatyki PAN, członkiem Komitetu Badań Kosmicznych PAN i prezesem Stowarzyszenia Inżynierów Telekomunikacji. Za swą działalność został odznaczony m.in. Krzyżem Oficerskim i Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, Złotym Krzyżem Zasługi, Odznaką Zasłużony dla Województwa Śląskiego oraz wyróżniony szeregiem nagród, w tym międzynarodowych, i tytułem Honorowego Złotego Inżyniera.