Struktura organizacyjna

 

POLSKA IZBA GOSPODARCZA ZAAWANSOWANYCH TECHNOLOGII

STRUKTURA ORGANIZACYJNA

 

ZARZĄD IZBY

PREZES IZBY

Prof. dr hab. inż. Ryszard Pregiel

22 651 73 87, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

WICEPREZES IZBY

Marzena Mażewska

22 629 26 32, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

WICEPREZES IZBY

Dr inż. Tomasz Babul

22 651 73 87

  

DYREKTOR GENERALNY

Dr inż. Janusz Bucki

22 651 73 87

Sekretariat Dyrektora Generalnego: 22 651 73 87 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

ZASTĘPCA DYREKTORA GENERALNEGO ds FINANSOWYCH

Główna Księgowa Agnieszka Dobrowolska

22 651 73 87, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


BIURO ZARZĄDU

Dyrektor Maciej Sajdak

22 651 73 87, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  

OŚRODEK DORADZTWA I INŻYNIERII FINANSOWEJ

Dyrektor Maciej Potyralla

22 462 42 77, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  

OŚRODEK EKSPERTYZ I RZECZOZNAWSTWA

Dyrektor dr inż. Andrzej Witczak

22 651 73 87,  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

OŚRODEK OCHRONY WŁASNOŚCI PRZEMYSŁOWEJ

Dyrektor prof. dr hab. inż. Wiesław Kotarba

22 651 73 87, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  

OŚRODEK FORESIGHTU ZAAWANSOWANYCH TECHNOLOGII

Dyrektor dr inż. Jacek Kuciński

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

CENTRUM POWIĄZAŃ SIECIOWYCH i USŁUG LABORATORYJNYCH

Dyrektor mgr inż. Adam Doliński

22 462 42 73,Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

CENTRUM PROMOCJI PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Dyrektor Edward Piekarski

22 651 73 87, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.