Przyjęcie nowych Członków

28.04.2015 odbyło się posiedzenie Zarządu Izby, w trakcie którego podjęto uchwałę o przyjęciu nowych członków Izby: Instytutu Biopolimerów i Włókien Chemicznych z Łodzi oraz WB Electronics S.A. z Ożarowa Mazowieckiego. Nowym członkom serdecznie gratulujemy i życzymy aktywnego udziału w życiu Izby!

 31.03.2015 odbyło się posiedzenie Zarządu Izby, w trakcie którego podjęto uchwałę o przyjęciu nowych członków Izby: SMARTTECH Sp. z o.o. z Łomianek, BIOSCAN Sp. z o.o. z Warszawy, ANIMALS WAY S.A. z Warszawy oraz Ośrodek Badań Atestacji i Certyfikacji OBAC Sp. z o.o. z Gliwic. Nowym członkom serdecznie gratulujemy i życzymy aktywnego udziału w życiu Izby!

29.01.2015 na posiedzeniu Zarządu Izby, podjęto uchwałę o przyjęciu w skład członków Izby: DRUKPOL.FLEXO Sp. z o.o., sp. k. z Nowego Dworu Mazowieckiego. Serdecznie gratulujemy i życzymy aktywnego udziału w pracach Izby!

26.11.2014 odbyło się posiedzenie Zarządu Izby, w trakcie którego podjęto uchwałę w sprawie przyjęcia w skład członków Izby PK ENERGIA Sp. z o.o. z Warszawy oraz Firmę Gutkowski z Leszna. Nowym członkom serdecznie gratulujemy i życzymy aktywnego udziału w życiu Izby!

30.01.2014 na posiedzeniu Zarządu Izby podjęto uchwałę w sprawie przyjęcia w skład członków Izby przesiębiorstw: WSK – Tomaszów Lubelski Sp. z o.o., Roztocze Zakład Usługowo-Produkcyjny z Tomaszowa Lubelskiego oraz Przedsiębiorstwo Badawczo-Produkcyjne OPTEL Sp. z o.o. z Wrocławia. Nowym członkom serdecznie gratulujemy i życzymy aktywnego udziału w życiu Izby!

03.12.2013 na posiedzenieu Zarządu Izby, podjęto uchwałę o przyjęciu w skład członków Izby: PGNiG Technologie S.A. z Warszawy oraz Instytutu Wysokich Ciśnień Polskiej Akademii Nauk z Warszawy. Nowym członkom serdecznie gratulujemy i życzymy aktywnego udziału w życiu Izby!

5.09.2013 odbyło się posiedzenie Zarządu Izby, w trakcie którego podjęto uchwałę o przyjęciu nowych członków Izby: Instytutu Technologii Elektronowej z Warszawy, firmy ATENDE S.A. z Warszawy oraz firmy APM Konior Piwowarczyk Konior Sp. z o.o. z Bielska-Białej. Nowym członkom serdecznie gratulujemy i życzymy aktywnego udziału w życiu Izby!

7.06.2013 odbyło się posiedzenie Zarządu Izby, w trakcie którego podjęto uchwałę w sprawie przyjęcia w skład członków Izby BEYOND.PL Sp. z o.o. z Poznania. Nowemu członkowi serdecznie gratulujemy i życzymy aktywnego udziału w życiu Izby! 

27.03.2013 odbyło się posiedzenie Zarządu Izby, w trakcie którego  podjęto uchwałę w sprawie przyjęcia w skład członków Izby PARKU NAUKOWO-TECHNOLOGICZNY „EURO-CENTRUM" Sp. z o.o. z Katowic oraz firmy EDBAK Sp. z o.o. ze Strzyżewic. Nowym członkom serdecznie gratulujemy i życzymy aktywnego udziału w życiu Izby!